کاتالوگ چیست؟

کالانما یا کاتالوگ کتابچه و یا راهنمای معرفی کلیات کالا، امکانات و خدمات میباشد و بیشتر به جنبه ی تجاری، بازاریابی و جذب مخاطب توجه میشود، در واقع کاتالوگ ها مجموعه اطلاعات جزئی و خلاصه شده اما در عین حال به شدت دارای اهمیت میباشند.

کاتالوگ ها اطلاعات مناسبی از محصولات را شامل میشوند
کاتالوگ شامل چه اطلاعاتی میشود؟
کاتالوگ ها برای محصولات طراحی و چاپ میشوند و در آن اطلاعاتی از قبیل خاصیت یک یا چند محصول ، عملکردها ، نحوه مصرف ، قیمت ، تنوع رنگی و جزییاتی مرتبط با محصول در کاتالوگ درج میشود. تمامی برندها و کارخانه های بزرگ که دارای محصولات متعددی هستند ، با گردآوری و چاپ کاتالوگ ، اطلاعات مفید و جامع مناسب برای هر محصول را در اختیار مشتری قرار یدهند تا مشتری بتوانید به راحتی با خواندن آنها اطلاعات مورد نیاز را در رابطه با محصول موردنظر دریافت نماید.

چاپ کاتالوگ کمک شایانی برای معرفی محصولات میکند
مزیت کاتالوگ برای محصول چیست؟
همانطور که اشاره شد در رابطه با هر محصول جزییاتی در کاتالوگ شرح داده میشود ، بنابراین اگر شما برای فروش محصول خود نیاز به بازاریاب داشته باشید و همچنین به دنبال معرفی محصول خود میباشید ، با استفاده از کاتالوگ این امر را میسر میسازید و در واقع ، کاتالوگها نماینده و معرف محصولات شما میباشد و مشتری با مطالعه کاتالوگ ، دیگر نیازی به مشاور ندارد.

انواع کاتالوگ ها
کاتالوگ ها دارای انواع مختلفی میباشند که در واقع نوع آنها به مدل صحافی کاتالوگها مرتبط است. به طور کلی کاتالوگ ها در سه نوع متفاوت مفتول لوپ ، مفتول ساده و چسب گرم ارائه میشوند . شرکت نوین پک با طراحی ، چاپ و صحافی کاتالوگها در سه نوع ذکر شده ، سعی در جلب رضایت مشتریان با کیفیت عالی دارد.:: برچسب ها : ساک دستی , ساک دستی تبلیغاتی , ساک دستی پارچه ای , ساک دستی کاغذی ,
ن : نوین پک
ت : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر