ست اداری چیست و تعریف کلی از طراحی ست اداری سازمان و شرکت‌ها
ست اداری نشانه هویت و نماد هر شرکت و سازمانی میباشد . با استفاده از برند و لوگو می‌توان به فعالیت‌های یک سازمان هدف و جهت بخشید. همان‌طور که می‌دانید هر ارگانی برای شروع به کار و شناخته شدن در میان جامعه نیازمند نام و برند تجاری است که از طریق آن بتواند هویت مشخصی برای خود تعیین کند. بنابراین در کنار نام و برند هر سازمانی مجموعه‌ای به نام ست اداری ، بسیار مورد توجه صاحبان مشاغل و برندهای بزرگ قرارگرفته است.

o1

مجموعه ست اداری نیاز اساسی یک سازمان است که شامل اجزای مانند سربرگ و… میباشد

کاربرد ست اداری
با استفاده از این مجموعه می‌توان تمامی فعالیت‌های انجام‌شده در این مکان‌ها را با اصولی مشخص و تعیین‌شده به سمت جلو پیشبرد. اما طراحی ست اداری به مجموعه‌ای از سربرگ a5 و a4، کارت ویزیت، پاکت نامه، پاکت سی دی، انواع مختلف کارت ورود و خروج و همچنین دفترچه‌های یادداشت گفته می‌شود که به‌صورت عمومی و یا اختصاصی طراحی می‌شوند. درواقع هر شرکت و سازمانی می‌تواند این مجموعه را برای نوع فعالیت خود طراحی نموده و تولید نماید.

ست اداری شامل چه اجزایی میباشد؟
همانطور که اشاره شد با توجه به فعالیت شرکت شما، ست اداری شاما قسمتهای متفاوتی میباشد ، اما به طور کلی ست های اداری شامل : سربرگ ، پاکت ناه ، یادداشت ، کارت ویزیت و… است که با توجه به نیاز برند شما چندین مورد دیگر همانند پاکت سی دی یا تقویم رومیزی و… میتوان به این ست اضافه نمود.

o2

ست اداری هویت یک برند و یک راه تبلیغاتی است ، یک ست اداری مجموعه ای از برگه ها با لوگو شرکت میباشد.

ملزومات ست اداری با نوین پک
شرکت نوین پک با نام اختصاری نوین پک، نکاتی را در رابطه با ملزومات ست اداری در اختیار مشتریان گرامی قرار میدهد تا با رعایت این نکات از تبلیغاتی موثر و مفید برخوردار گردند:

ست اداری برای مشخص کردن هویت و فعالیت اختصاصی یک شرکت طراحی می‌شود و بنابراین توجه به طراحی آن از مهم‌ترین مواردی است که مسئولین در سازمان و شرکت‌ها به آن توجه می‌نمایند.
سربرگ شرکت و سازمان از عناصر مهم این مجموعه می‌باشد که نکات مهمی در رابطه با اندازه سربرگ و همچنین فونت نوشتاری در آن بسیار مهم است. قرار گرفتن لوگو در جایگاه مشخص از دیگر موارد مهم در طراحی سربرگ می‌باشد.
پاکت نامه نیز برای قرار دادن سربرگ در داخل آن می‌بایست با فاکتورهای مشخصی طراحی و تولید شود. یکی از این موارد اندازه پاکت نامه متناسب با سربرگ می‌باشد.
طراحی کاتالوگ، پاکت سی دی و بروشور نیز از مهم‌ترین موارد در ست‌های اداری می‌باشد.:: برچسب ها : ساک دستی , ساک دستی تبلیغاتی , ساک دستی پارچه ای , ساک دستی کاغذی ,
ن : نوین پک
ت : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر